Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Logo klubu farebné

HK Havrani

ADRESA:

Hlboká 92
921 01 Piešťany

Kontakt. osoba:

Michal Peško

Telefón:
E-MAIL:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Hokejový klub HK HAVRANI Piešťany, občianske Združenie vznikol v roku 2014 právnym odčlenením sa od ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. Občianske združenie HK HAVRANI momentálne zastrešuje kompletné štruktúry mládežníckeho hokeja od prípravky až po dorast. Sme síce malý klub s relatívne malou členskou základňou, avšak vidíme v našom meste potenciál rozvoja nielen hokeja, ale najmä zvýšenia počtu detí a mládeže, ktoré sa budú venovať športu. V nadväznosti na tieto aktivity sme sa zapojili do viacerých projektov v našom meste, či už účasťou na Ceste rozprávkovým lesom, charitatívnej akcii Ruka v ruke, alebo organizovaním hokejovej škôlky HAVRÁNOK. V týchto aktivitách vidíme zmysel a určite v nich budeme pokračovať. Aktívne sa zapájame do spoločenského diania a otvárame otázky podpory športu, vytvorenia koncepcie jeho rozvoja a v neposlednom rade spolupráce športových klubov. Iniciovali sme založenie Asociácie športových klubov v Piešťanoch ako základ spolupráce za účelom zlepšenia momentálnej situácie ohľadne športu a jeho podpory v našom Meste. Stali sme sa aktívnou súčasťou pracovnej skupiny Školy slovenského hokeja, nového občianskeho združenia, ktoré vzniklo pri SZĽH. Cieľom tejto aktivity je vytvorenie konceptu strategického rozvoja športového klubu a hokeja, ktorý zastrešuje skúsený fínsky odborník Jukka Tiikkaja. Počas celého roka sa aktívne venujeme náborovým akciám v radoch najmenších, pretože dostatočný počet detí je základným kameňom úspechu klubu. Dnes môžeme tvrdiť, že tento náš cieľ sa nám postupne darí napĺňať.

 

CITÁTY

Nie každé víťazstvo je viditeľné na ukazovateli skóre.
Dôveruj mi, môj syn nikdy neprehráva. Buď vyhrá alebo sa učí.

 

Poslanie/CHARAKTERISTIKA KLUBU

Hlavným poslaním klubu HK Havrani je vytvárať priestor pre rast a rozvoj mladých hokejistov. Poskytujeme deťom príležitosti k rozvoju osobnosti a k zlepšovaniu ich športovej výkonnosti. Prostredníctvom hokeja im pomáhame budovať fyzické a psychické zdravie, presadiť sa v živote, byť vytrvalý, obetavý a zodpovedný voči sebe aj kolektívu. Klub HK Havrani sa snaží spájať hokejový aj osobnostný rozvoj mladých ľudí. Chceme pomôcť deťom k tomu, aby sa zabávali, hrali, zároveň učili disciplíne, zodpovednosti ku kamarátom, tímu a klubu.

Náš klub tvorí tím ľudí, ktorí svojou prácou motivujú byť lepšími aj ostatných. Sme ochotní pomáhať a zároveň poskytovať vzor, inšpiráciu a zmysel. Vzdelávame sa a pomáhame mladým športovcom, aby sa snažili na sebe dlhodobo a systematicky pracovať. Poskytujeme deťom z Piešťan a okolia príležitosť rozvíjať športové schopnosti, tráviť čas zábavne a zároveň zmysluplne. Spoločne využime silu hokeja na podporu komunity a zároveň na výchovu novej generácie piešťanských hráčov!

Tréningový proces hokejistov klubu HK Havrani je rozdelený na letnú prípravu a prípravu na ľade. V mesiacoch august – apríl príprava na ľade a v mesiacoch máj – jún letná príprava.

Malí hokejisti sa pod dohľadom skúsených trénerov a odborníkov na hokej naučia vďaka individuálnemu dohľadu:

 • základy korčuľovania
 • palicovú techniku
 • viesť puk
 • prihrávať
 • strieľať
 • hrať tímovú hru

Okrem toho deti získajú nových kamarátov a užijú si kopec zábavy. Najdôležitejšie je, aby sa na tréningy tešili. Ak ste sa práve rozhodli pre najkrajšiu a najrýchlejšiu kolektívnu hru na svete „ľadový hokej“, postaráme sa o Vaše dieťa a budeme ho viesť k tomu, aby sa stalo hokejistom.

Ako prihlásiť dieťa na hokej

Do hokejovej prípravky s radosťou privítame deti vo veku od 4 do 10 rokov (chlapcov i dievčatá). Všetci sú vítaní. Prihlásiť svoje dieťa môžete prostredníctvom registrácie cez náš portál https://portal.hkhavrani.sk/login

Po prihlásení prosím kontaktujte šéftrénera predprípraky p. Radoslava Kolníka (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., 0901 796 868), ktorý Vám poskytne bližšie informácie o časoch tréningov.

Čo bude potrebovať na 1. tréning:

 • prilbu (akákoľvek, napr. môže byť prilba na bicykel, lyžiarska)
 • korčule
 • rukavice (môžu byť aj lyžiarske)
 • chrániče lakťov a kolien (môžu byť aj in-line)
 • hokejku
 • fľašu s vodou (čajom)
 • korčuľovať nemusí vedieť, my ich to radi naučíme

Tešíme sa na každého nového „havrana“. Staň sa jedným z nás!

Poplatky

Poplatky pozostávajú z celkového ročného predpisu poplatku pre danú sezónu, ktorý je možné zaplatiť naraz na začiatku sezóny, alebo splatiť v štyroch splátkach (ročný poplatok podelený štyrmi splátkami) a to v mesiacoch máj (splátka č. 1), august (splátka č. 2), november (splátka č. 3) a február (splátka č. 4) a to najneskôr ku 20-temu dňu aktuálneho mesiaca. V prípade požiadavky je možné na základe predloženej žiadosti (príloha č. 3) a v odôvodnených prípadoch na základe schválenia Rady Združenia uznať aj mesačnú formu splátky ročného poplatku. Výška mesačného poplatku v predprípravke je 20 Eur/mesiac (220 Eur/rok=sezóna). Ostatné informácie ohľadne poplatkov na stránkach www.hkhavrani.sk