Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

a

Kalendár podujatí

Diskusný večer na tému Čo mi šport dal a čo vzal

Detaily podujatia

Začiatok podujatia 21.01.2019 16:30
Koniec podujatia 21.01.2019 19:00
Kapacita 200
Dostupné miesta 153
Ukončenie registrácií 21.01.2019
Miesto konania Kino Fontána Piešťany

Usporiadatelia:

Asociácia športových klubov Piešťany, o.z.

 

Sekretariát seminára:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Štruktúra programu:

moderovaná diskusia,

moderátor RTVS Andrej Bartaloš

 

Rokovací jazyk: slovenčina

 

Cieľová skupina: zástupcovia športových  klubov, tréneri, rodičia, športoví odborníci a funkcionári, športujúca verejnosť, športovci a mládež.

 

Plagát Čo mi šport dal a čo mi šport vzal

Vstup je ZDARMA, podmienkou je len včasná registrácia na tento seminár z dôvodu obmedzenej kapacity.

Pozvaní hostia:

Dušan Milo je bývalý slovenský hokejový obranca, ktorý momentálne pôsobí na národnom hokejovom zväze na pozícií regionálneho inštruktora pre región Trnava. Okrem bohatej klubovej kariéry v slovenskej reprezentácii, kde odohral 90 zápasov a strelil 15 gólov, je držiteľom zlatej medaily z MS 2002 a bronzovej z MS 2003. Reprezentoval aj na MS 2006 a ZOH 2002 v Salt Lake City.

 

Marta Brliťová medzi najväčšie úspechy možno zaradiť zlatú sezónu s Good Angels Košice v podobe majstrovského titulu, víťazstva Slovenského pohára a titulu v European women basketball league (EWBL). Ďalej sú to strieborná medaila z českej ŽBL, 2x striebro a 2x bronz v slovenskej extralige, 5x majstrovský titul v mládežníckych kategóriách, účasť na Majstrovstvách Európy žien, dve sezóny v Eurolige (Brno, Gyor).

 

Róbert Erban bývalý úspešný kanoista a momentálne tréner v klube rýchlostnej kanoistiky Kajak-Kanoe Piešťany, štartoval na štyroch olympijských hrách, kde získal dva krát štvrté miesto, získal viaceré úspechy na svetových šampionátoch v podobe bronzu, striebra a zlata zo Záhrebu 2005 v K4. Na majstrovstvách Európy získal v Poznani (2005) - zlato a striebro v K4, v Račiciach (2006) - zlato v K4 na 500 a 1000 m.

 

Martina Hrdinová členka VV AŠK PN - bývalá slovenská reprezentantka v plávaní momentálne pôsobí ako trénerka v Športovom Plaveckom Klube Kúpele Piešťany, je mnohonásobnou majsterkou Slovenska a držiteľkou 9 slovenských rekordov v rôznych vekových kategóriách.

 

Libor Charfreitag slovenský kladivár, na Olympijských hrách v Aténach skončil na siedmom mieste.  V roku 2005 na svetovom šampionáte v Helsinkách skončil na deviatom mieste. po bronze na Majstrovstvách sveta v atletike 2007 v Osake získal na Majstrovstvách Európy v atletike 2010 v Barcelone zlatú medailu. 

 

Marcela Erbanová bývalá úspešná kanoistka a momentálne trénekar v klube rýchlostnej kanoistiky Kajak-Kanoe Piešťan. Medzi úspechy možno zaradiť 5. miesto v K1 na OH Atény, účasť na OH v Sydney, MS 6. miesto, 7. miesto, 8. miesto, ME 5. miesto , 6. miesto,7. miesto, 2.miesto na akademických MS, tituly majsterky SR .

 

Pozvanie na seminár prijal aj náš špeciálny hosť, srdcom športovec a zároveň primátor mesta Piešťany Peter Jančovič.

Pozvánka (PDF)
Plagát (PDF)
Podpis karta (PDF)

 

153
Prepáčte, už nie je možné sa registrovať na toto podujatie. Ďakujeme za pochopenie.

Mapa