Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Výsledky futbalových zápasov

Tesné víťazstvo mužov v Majcichove zariadil Gula

Až 81. minút trvalo v súboji lídra tabuľky na pôde Majcichova, kým hráči na ihrisku skórovali. Po nevýraznom prvom polčase Piešťany pridali a zatlačili súpera. Dôležité tri body do tabuľky zabezpečil gólom v 81. minúte Martin Gula. PFK Piešťany tak stále vedú štyri kolá pred koncom súťaže tabuľku šiestej ligy. Dorastenci svoje zápasy pre nespôsobilý terén neodohrali. Do Bratislavy sa tak budú musieť vrátiť znova. Darilo sa starším žiakov v domácom zápase proti Novým Zámkom, ktorý porazili 2:0. Prehru si po dlhej dobe pripísali mladší žiaci. Rovnakému súperovi podľahli 1:3. V súbojoch B tímov prehrali starší žiaci v Pastuchove vysoko 7:2 a mladší porazili Vrbové na ich ihrisku 3:2.

22. kolo

Majcichov - Piešťany 0:1 (0:0)

Góly: 81. Martin Gula

Zostava 22. kola: Budka- Szabo, Polačik (Žák 46.), Hutár, Modrovič, J.Štefanka (Strelec 46.), D.Štefanka (Miškech 76.), Kusý, Glos, Gula, Braniša (Horil 88.).

Martin Krajčovič, tréner:  V prvom polčase nám bolo domáce mužstvo vyrovnaným súperom. Na našej strane bolo príliš veľa nevynútených chýb spôsobených slabším pohybom našich hráčov. Po zmene strán sme pridali nábehy krajných obrancov a stredopoliarov. Vytvorili sme si dostatočný tlak, ktorý sme korunovali v 81. minúte zápasu gólom Martina Gulu. Som šťastný, že sme tento zápas úspešne zvládli.

Martin Gula
Martin Gula
Starší žiaci

25. kolo

Piešťany - Nové Zámky 2:0 (0:0)

Góly: 43., 57. Janko Labat

Zostava 25. kola:    Maliga - Ocelka, Babečka, Hlavatý , Pomajbová - Rolinec, Vatrt, Labat - Petényi (Fox), Vyhlídal, Modrovič

Cyril Stachura, tréner: Hosťom sme mali čo odplácať, lebo v jesennom zápase sme tam vysoko prehrali. Teraz sme k zápasu pristúpili oveľa zodpovednejšie. Zväčšia sa hralo v strede poľa, hostia hrozili iba strelami z väčších vzdialenosti. My sme sa snažili ťahať naše akcie po stranách. Po jednej takej vydarenej akcii sa po Vyhlídalovej prihrávke na päťke ocitol sám Modrovič, ale minul bránku. Druhý polčas bol z našej strany lepší, rozohral sa hlavne Janko Labat a po jeho krásnej strele do šibenice sme sa ujali vedenia. Tento moment naše mužstvo upokojil a po dorážke sme dali aj druhý gól a zaslúžene vyhrali.

Mladší žiaci

25. kolo

Piešťany - Nové Zámky 1:3 (1:3)

Góly: 23. Matúš Glos - 1. Lucas Lovász, 10. Dávid Hajdúch, 28. Izabela Bukovičová

Zostava 25. kola: Marek, Varačka, Pernisch, Košinár, Suchý, Glos, Petényi, Gvozdenovič, Fodrán, Gregorovič, Hesko, Rolinec, Franko, Gešvandtner, Bajzík

Ján Stachura, tréner: Zápas skončil našou prehrou, čo sa nám už dlho nestalo. Musíme však športovo priznať, že výsledok je zaslúžený. Zápas na našej strane výrazne ovplyvnila absencia jednoznačného lídra obrany Šadibola, čo bolo na ihrisku veľmi citeľné. Nič v živote však nefunguje na slovíčko keby, čo som aj chlapcom prízvukoval pred zápasom. Pozitívom zápasu bolo minimálne to, že viac chlapcov muselo na seba vziať zodpovednosť a dostať sa na maximum svojho výkonu. To sa nám však nepodarilo do takej miery ako sme chceli, v zápase bolo niekoľko slabších výkonov, respektíve slabších úsekov. Ak sme chceli pomýšľať na víťazstvo v tomto zložení a s týmto ťažkým súperom, potrebovali sme, aby hral každý na hranici svojich možností, čo sa nestalo. Aj napriek tomu som však so zápasom spokojný, nemám chlapcom vôbec čo vyčítať, bojovali celý zápas a v konečnom dôsledku rozhodli zápas len maličkosti a drobné chyby, kedy sme súperovi veľmi lacno darovali dve penalty, ktoré rozhodli o zápase. Najväčším pozitívom zápasu je pre mňa výkon niektorých chlapcov, ktorí sa predtým až tak nepresadzovali, čo ma veľmi teší.

Starší žiaci B

17. kolo

Pastuchov - Piešťany 7:2 (1:0)

Góly: 27., 55. Sarah Konečná, 37. Nicolas Hubáčik, 40., 50. Timotej Malec, 60, 67. David Kluka - 43. Martin Hlbocký, 63. Jaroslav Sándor

Zostava 18. kola: Gulan - Žažo, Vizina, Jánoš, Petroman, Hlbocký M., Sándor, Čimo A., Čimo F., Radovič, Gvozdenovic

Jozef Glos, tréner: Po prvýkrát som sklamaný z predvedeného výkonu a hlavne z prístupu väčšiny hráčov k tomuto zápasu. Do 10. minúty tomu nič nenasvedčovalo, nepremenili sme pokutový kop a samostatný nájazd na brankára. Od tejto chvíle sme v podstate neboli na ihrisku. Pred súperom dávam klobúk dole za predvedený výkon a hru, hrali presne to, čo očakávam od našich chlapcov.

Mladší žiaci B

15. kolo

Vrbové - Piešťany 2:3 (1:1)

Góly: 25. Patrik Priebacha, 30. Juraj Fiala - 21. Matej Jánoška, 33. Adam Hrubý, 36. Ondrej Zeman

Zostava 15. kola: Mihalík, Krajčovič, Ferech, Jánoška, Hrubý, Zeman, Zetocha, Hudcovič, Ručkay, Petényi, Kšiňan, Duong

Ján Stachura, tréner: Na zápas išlo družstvo znova v pozmenenej zostave a som nesmierne rád ako tento zápas chlapci zvládli. Trochu som sa obával podobného scenára ako v poslednom vonkajšom zápase v Dubovanoch, kedy chlapci hrali hlboko pod svoje možnosti a neukázali, čo v nich je. Tentokrát však podali veľmi dobrý bojovný výkon, za čo boli odmenení víťazstvom. Výkon si cením o to viac, že sme otáčali nepriaznivý výsledok. Víťazstvo sme si však v kontexte celého zápasu jednoznačne zaslúžili.