Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Majstrovstvá Slovenska v malom futbale už tento víkend

Majstrovstvá Slovenska v malom futbale už tento víkend

Majstrovstvá Slovenska v malom futbale už tento víkend

Už tento víkend 22.-23.6. sa budú v Piešťanoch konať Majstrovstvá Slovenska v malom futbale. Majstrovstiev Slovenska sa zúčastnia aj 4 tímy TOP Liga Piešťany: 365Gym Team, FC Cande, MVSHLA S.C. a Olympic. Majstrovstvá Slovenska ale nebudú len o futbale! Pripravený je aj bohatý sprievodný program. V tomto článku Vám prinášame všetky dôležité informácie o tomto majstrovskom víkende.

8. ročníka Majstrovstiev Slovenska v malom futbale v Piešťanoch sa v dňoch 22.6. (sobota) a 23.6. (nedeľa)zúčastní 50 tímov z celého Slovenska. Víťaz si odnesie titul majstra Slovenska pre rok 2019! Medzi mužstvami bojujúcimi o titul majstra budú aj 4 zástupcovia TOP Liga Piešťany, a to: 365Gym Team, FC Cande, MVSHLA S.C. a Olympic. Titul bude obhajovať tím ASGuard Security Košice.

Majstrovstvá Slovenska sú vrcholom sezóny a prezident Slovenského zväzu malého futbalu Peter Králik je rád, že sa toto podujatie uskutočnípráve v Piešťanoch: 

Som veľmi rád, že Piešťany prejavili záujem o organizáciu Majstrovstiev Slovenska v malom futbale a toto podujatie sa tak opäť uskutoční v inom meste. Verím, že elektrizujúcu atmosféru, akú pripravili Piešťany pri usporiadaní SZMF Superligy, prenesú aj na Majstrovstvá Slovenska.

 

Radosť z organizácie neskrýva ani jeden z hlavných organizátorov z Piešťan Martin Chnápko

Sme veľmi poctení a máme veľkú radosť, že môžeme organizovať podujatie celonárodného významu. V našom meste sa malý futbal teší veľkej obľube a premiérová sezóna má veľkú divácku návštevnosť. O to viac cítime zodpovednosť nielen voči jednotlivým tímom, ale aj voči fanúšikom zorganizovať podujatie na vysokej úrovni. Veríme, že sa nám podarí zorganizovať také podujatie, ktoré zostane v pamäti všetkých zúčastnených vryté zlatými písmenami a do nášho mesta sa nielen podujatia malého futbalu, ale aj návštevníci budú s radosťou vracať.

Majstrovstvá Slovenska v malom futbale 2019

Hrací formát a časy

Žreb zákadných skupín, ktorý prebehol v pondelok (17.6.) večer v sídle Slovenského zväzu malého futbalu určil nasledovné:

 • tímy sú rozdelené do 12 skupín, z čoho je desať 4-členných a dve 5-členné
 • do playoff bojov o titul postúpi 32 najlepších tímov nasledovne:
  • z každej 4-člennej skupiny postúpia prvé 2 tímy priamo a ďalších 6 najlepších z tretích miest
  • z každej 5-člennej skupiny postúpia prvé 3 tímy priamo

Žreb všetkých skupín si môžete pozrieť na: https://malyfutbal.sk/karty-su-rozdane-zreb-zakladnych-skupin-majstrovstiev-slovenska-piestanoch-znamy/

V sobotu 22.6. prebehne ešte aj prvé kolo playoff, kde sa predstaví 32 najlepších tímov. Nedeľný program začína osemfinálovými zápasmi o 10:00 ráno.

Bohatý sprievodný program s afterparty

Okrem samotných futbalových bojov je pre návštevníkov všetkých vekových kategórií pripravený bohatý sprievodný program.

Pre našich najmenších návštevníkov sme si špeciálne pripravili viacero zábavných atrakcií. Tešiť sa môžu najmä na veľký nafukovací skákací hrad a detskú futbalovú akadémiu. Pre malých ale aj veľkých bude v areály prichystaných viacero ďalších atrakcií a programu ako:

 • Workout konštrukcia Octago - na podujatí budú mať všetky vekové kategórie možnosť zacvičiť si na Street workout konštrukciách určených na cvičenie s vlastnou váhou tela.
 • Vodný futbal - pre malých ale aj veľkých bude pripravený vodný futbal, ktorý príjemne schladí v teplom júnovom počasí. Zoberte partiu a prídite si zmerať sily s niektorým z tímov v zábavnej forme futbalu
 • Chillout zóna so sedacími vakmi - hneď vedľa ihriska, na ktorom sa budú odohrávať majstrovské boje, bude na trávnatej ploche pripravená oddychová zóna s pohodlnými sedacími vakmi a občerstvením
 • Trenažér pre meranie sily a presnosti strely - ak chcete dokázať vaše futbalové zručnosti (a možno si aj vypýtať miesto v niektorom z elitných tímov v malom futbale) prídite nás o nich presvedčiť. Bude pre Vás pripravený trenažér na meranie sily strely a taktiež malé ihrisko na presnosť strely. Možno aj práve Vy sa môžete ocitnúť na Majstrovstvách Slovenska v najbližšej dobe
 • Občerstvenie a chutné jedlo - na podujatí bude samozrejme možné zakúpiť nápoje (pivo, kofola, vody, limonády, alko, nealko, ...) a taktiež bude zabezpečený stánok s jedlom (pulled pork, guláš, cigánska, klobása, syr v žemli). Pripravená je aj cisterna s vodou a osviežovanie počas celého dňa.
 • Dokonalý strih od Elite Barber - pánske holičstvo, v ktorom sa spája tradičné remeslo s modernými trendmi príde priamo za Vami. Doprajte si štýlový účes alebo dokonalé "strnisko" priamo pri sledovaní Majstrovstiev Slovenska v malom futbale
 • AFTER PARTY v bare PFK Piešťany - po skončení sobotného hracieho programu sa všetci presunieme do baru PFK Piešťany a spoločne odpálime zábavu. Prídite sa pozhovárať s hráčmi z celého Slovenska (možno zistíme aj či viac vypijú "Západniari" alebo "Východniari" ;))

Unikátnosťou tohto podujatia sú aj LED panely na hlavnom ihrisku. LED panely sú podobné ako ich poznáte z najlepších svetových súťaží vo futbale a najmä z Ligy Majstrov.

 

Veríme, že si všetci nájdete cestu na umelú trávu PFK Piešťany a prídete si pozrieť elitu Slovenska v malom futbale v našom meste. V prípade ak nie ste zrovna najväčší futbalový fanúšik, určite si to svoje nájdete v našom programe. Prídite stráviť júnový víkend športom na štadión PFK Piešťany.