Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Víkendové hokejové zápasy (8.-9.12.2018)

Víkendové hokejové zápasy (8.-9.12.2018)

Žiacka a dorastenecká súťaž pokračovala ďaľším kolom,kde si hokejky a svoje hokejové zručnosti naše družstvá zmerali s Novými Zámkami.Siedmaci síce prehrali,ale ostatné kategórie potvrdili stúpajúcu formu.Dorastenci v sobotu triumfovali v Zámkoch,ale na Topoľčany v nedeľu nestačili.Najmladší prípravkári príjemne prekvapili a zvíťazili na domácom dobre obsadenom turnaji.

 

6.ŠHT

HK Havrani Piešťany - MHC Nové Zámky 8:6 ( Ďuriš 5, Smetana 2, Beňák )
Teší nás ďalšie víťazstvo. Rodilo sa ťažko. Hráči podali dobrý výkon, ale musíme popracovať na chybách, po ktorých sme inkasovali góly. Každý hráč odohral zápas v rámci svojich možností.

www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/678/1-liga-mladsich-ziakov-6-rocnik/match/101342/lineup

 

7.ŠHT

MHC Nové Zámky-HK Havrani Piešťany 10:3 (Putera,Konček,Rehák)

Súper v úvodnej tretine z množstva ponúknutých šancí využil štyri a nám sa podarilo skórovať raz. V tomto duchu sa niesol aj zvyšok duelu. Napriek našej enormnej snahe a bojovnosti sme s domácimi nedokázali držať krok a podľahli sme im.

www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/677/1-liga-starsich-ziakov-7-rocnik/match/101230/lineup

 

8.ŠHT

MHC Nové Zámky-HK Havrani Piešťany 2:6 (Klapica 3,Rabatin,Klapicová,Husár)

V súboji s domácimi sme zvládli úvodnú tretinu v pomerne 0:2. V druhej časti sme pokračovali v dobrom výkone a využili sme ponúknuté príležitosti a odskočili na 0:5
Za tohto stavu sme kontrolovali hru a napokon zaslúžene zvíťazili.

www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/676/1-liga-starsich-ziakov-8-rocnik/match/101118/lineup

 

1.liga dorastu-nadstavba

MHC Nové Zámky-HK Havrani Piešťany 1:3 (Vrábel,Ščepko,Ukuš)

Chlapci plnili naše pokyny a isto rolu zohralo aj súperove podcenenie nás.Avšak nič to nemení na zaslúženej výhre,ktorá nás nesmierne teší.Ideme skromne tvrdou prácou ďaľej.Ďakujem za výkon!

www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/674/k-classic-1-liga-dorastu/match/104516/lineup

 

HC Topoľčany-HK Havrani Piešťany 8:4 (Valo 2,Rychtárik M.,Juraj)

So súperom sme stíhali len polovicu zápasu a tonje na výhru a body málo.Súper zvíťazil,lebo viac chcel.

www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/674/k-classic-1-liga-dorastu/match/104521/lineup

 

Havran cup 2018-turnaj P012

Sobotu 8.12.2018 sme strávili na zimnom štadióne v Piešťanoch, kde sa konal vianočný turnaj Havran cup 2018 pre ročník 2011 a mladší. Na tomto turnaji sa zúčastnilo osem družstiev, niektoré boli zo Slovenska, ale zavítali medzi nás aj družstvá z neďalekých Čiech. Hralo sa na skupinu A a B. V skupine A sa stretli vo vzájomných zápasov HK Havrani "A", Slovan Bratislava, Třinec a Uherské Hradište. V skupine "B" to boli domáci HK Havrani "B", Trnava, HOBA Bratislava a Nový Jičín. Za tím HK Havrani "A" boli nominovaní títo hráči: Centár, Mišík, Učeň, Vlha, Strečanský, Vavrík, Chudá, Široký, Košinár a Chippa. Za tím HK Havrani B boli nominovaní: Telenický, Dolník, Gabriš, Klučár, Poláčik, Čujko, Urban, Šiška, Kubáň, Ferkodič, Lušňák, Hattaš, Uváčik, Rusnák, Klein. Počas celého dňa si chlapci zahrali do sýtosti a musíme si zagratulovať, keďže tím HK Havrani "A" sa umiestnili na 1. mieste a zlatý pohár ostal doma!

Výsledky zápasov

A skupina

HK Havrani "A" - Slovan Bratislava 4-1

HK Havrani "A" - Uherské Hradište 6-2

HK Havrani"A"- Třinec 5-2

 

B skupina

HK Havrani"B" - Hoba Bratislava 2-2

HK Havrani"B" - Nový Jičín 0-7

HK Havrani"B"- Trnava 0-6

 

Po odohratí zápasov vo svojej skupine si zmerali sily HK Havrani"B" s Uherským Hradišťom o 6. a 5. miesto, kde sme prehrali 0-12 a umiestnili sme sa na 6. mieste.

HK Havrani"A" si o 1. miesto zmerali sily s tímom z Nového Jičína a po výhre sme sa tešili zo zlatých medailí. Celý turnaj bol veľmi dobre zorganizovaný za pomoci našich rodičov, ktorým patrí veľká vďaka. Na záver sa chceme poďakovať trénerom,vedeniu HK Havrani,pánovi Lušňákovi za poskytnutie V.I.P priestorov, fotografovi pánovi Bučkovi, firme Šupa za mikulášske balíčky pre všetky deti, firme Domoss Piešťany za ceny pre hráčov zápasu, pánovi Rybaríkovi a všetkým, ktorí akokoľvek priložili ruku k dielu. Už teraz sa tešíme na Havran cup 2019.