Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Víkendové hokejové zápasy (12.-13.1.2019)

Prvé novoročné kolo si zmerala hokejová mládež sily s Levicami.Šiestaci po bojovnom výkone zdolali zdatného súpera a ôsmaci si odviezli bod z levického ľadu.

Dorastenci príjemne prekvapili na Ružinove,kde predviedli kolektívny výkon a zaslúžene zvíťazili.V druhom zápase doma svojich divákov sklamali a prehrali.

1. liga mladších žiakov 6. ročník

HK Havrani Piešťany - HK Levice 5:3 ( Sučič 2, Habda, Ondria, Ďuriš )
Celý zápas bol vyrovnaný. Obe mužstvá dobre korčuľovali a šance sa striedali na oboch stranách. Nás podržal brankár v rozhodujúcich chvílach. Hráči podali kolektívny výkon.

1. liga starších žiakov 7. ročník

HK Levice - HK Havrani 11:1 (Rehák)
Na zápas sme nastúpili v oklieštenej zostave keďže nám chýbal celý jeden útočný trojzáprah. V prvej tretine sme držali s domácimi krok ale od polovice zápasu už sa na našich hráčoch postupne ukázal únava a preto je výsledok trosku krutý.

1. liga starších žiakov 8. ročník

HK Levice - HK Havrani 2:2 (Ilončiak, Jurica)
V dnešnom zápase sa stretli dve veľmi vyrovnané mužstvá,čo sa odzrkadlilo aj na výsledku. Veľká škoda že sme nezvládli záver zápasu a dve minúty pred koncom sme inkasovali vyrovnávajúci gól a  v posledných sekundách zlyhali naši strelci aj vo vyložených pozíciách a tak vezieme z Levíc iba bod.

1. Liga dorastu

HK Ružinov Bratislava-HK Havrani Piešťany 4:5 pp (Valo,Ščepko,Mikóczi,Chmelo,Gono)

Za tento zápas si chlapci zaslúžia pochvalu.Do bodky splnili všetky pokyny a dokonale zaskočili favorita.Bol to jeden kolektívny výkon podporený výborným brankárom Barackom.Ďakujem im a je vidieť ako sa herne posúvajú vpred.

HK Havrani Piešťany-HOBA Bratislava 0:8

S výnimkou prvej tretiny sme sa vrátili k hre zo začiatku sezóny.Treba síce uznať kvality súpera,ale toto nebol výkon hodný dorastencov.