Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Víkendové hokejové zápasy (2.-3.2.2019)

Susedské derby s Trnavou prinieslo ďaľšie kolo žiackych hokejových súťaží. Siedmaci a ôsmaci ťahali za kratší koniec a prehrali. Družstvo šiestakov dokázalo potešiť vonku u súpera a v Trnave triumfovalo pomerne vysokým rozdielom.

Dorastenci predviedli zaujímavý zápas v sobotu, ktorý sa divákom určite musel páčiť a zvíťazili po samostatných nájazdoch nad Novými Zámkami.

V nedeľu s Topoľčanmi to bol o stupeň rýchlejší a kvalitnejší hokej, k čomu prispeli obe mužstvá výbornými výkonmi.

1. liga mladších žiakov 6. ročník

HK Gladiators Trnava - HK Havrani Piešťany 5:9 (Habda 4, Ondria 2, Poláčik 2, Ďuriš)
Do zápasu hráči išli nabudení a odhodlaní, ale prvá tretina nebola podľa našich predstáv. Od druhej tretiny sme zlepšili pohyb a postupne sa začal prejavovať rozdiel medzi nami a súperom, ktorý nastúpil len s desiatimi korčuliarmi.

1. liga mladších žiakov 7. ročník

HK Havrani Piešťany - HK Gladiators Trnava 3:7 (Skaličan 2, F. Močko)
Hoci sme sa ujali vedenia a prvú tretinu zvládli s vyrovnaným skóre v ďalšom priebehu sme ťahali za kratší koniec. Vývoj stretnutia výrazne poznačili aj zranenia našich hráčov, keď sme v závere dohrávali len s ôsmimi korčuliarmi. Napriek prehre si pochvalu za predvedený výkon zaslúži brankár Ferkodič, ktorý nás dlho držal v hre o lepší výsledok a dvojgólový Skaličan.

1. liga mladších žiakov 8. ročník

HK Havrani - HK Gladiators Trnava 1:5 (Končír)
Úvodná tretina z našej strany nebola zlá, no znova sme doplatili na slabú efektivitu v koncovke. Súper rozhodol o svojom zaslúženom víťazstve šnúrou štyroch gólov v priebehu druhej tretiny. Dvadsať minút kvalitnej hry nám na lepší výsledok nestačilo.

1. liga dorastu

HK Havrani Piešťany-HC Nové Zámky 6:5 p s.n. (Juraj 2, Chmelo, Gono, Ďuriš, Sapák)

Chlapcov sme namotivovali na výborný vydarený úvod,po ktorom nastal útlm a súper sa dostal do vedenia.Trpezlivou a poctivou hrou sme v závere zaslúžene vyrovnali a nájazdy sú už len lotéria.Zápas sa divákom musel páčiť.Menej už nám trénerom;-).

HK Havrani Piešťany-HC Topoľčany 2:3 pp. (Juraj, Chmelo)

Družstvo fungovalo ako jeden tím a celý víkend pracovalo podľa mojich predstáv.Chlapcom musím poďakovať za výkon a verím,že aj v ďaľších zápasoch budú hrať s takouto chuťou.Chlapci hokejovo napredujú,čo bol náš cieľ a veľmi nás to teší.