Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Víkendové hokejové zápasy (9.-10.3.2019)

Víkendové hokejové zápasy (9.-10.3.2019)

Levice boli ďaľším súperom havranov.Najlepšie si počínali šiestaci,keď dokázali na horúcom levickom ľade zvíťaziť.Ôsmaci po zbabranej prvej tretine uhrali doma remízu a siedmaci na súpera nestačili.Dorastenci mali tento víkend voľno.

 

1. liga mladších žiakov 6. ročník

HK Levice - HK Havrani Piešťany 3:5 (Habda 3, Smetana, Sučič)
Zápas sa začal pre nás vyvíjať pozitívne. Dali sme pekné góly a hráči hrali zodpovedne a bojovne. Po treťom góle nastalo z našej strany uspokojenie, čo pomohlo súperovi streliť kontaktný gól a vyrovnať hru. Po našom štvrtom góle sa šance striedali na oboch stranách. Nás podržal brankár. Ku koncu zápasu sme spravili dve hrúbky a súper sa dostal na koňa strelením dvoch gólov. Našťastie sme dali ešte jeden gól a už do konca zápasu sa nám podarilo uhájiť víťazstvo.

www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/678/1-liga-mladsich-ziakov-6-rocnik/match/104828/lineup

 

1. liga starších žiakov 7. ročník

HK Havrani - HK Levice 0:9
Po dobrom úvode v ktorom sme neinkasovali nám došli sily. Hostia od druhej tretiny herne aj strelecky jasne dominovali čo sa nakoniec prejavilo vo výsledku.

www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/677/1-liga-starsich-ziakov-7-rocnik/match/105030/lineup

 

1. liga starších žiakov 8. ročník

HK Havrani - HK Levice 4:4 (Jurica, Vitko, 2 Klapica)
Súper bol v prvej tretine jasne lepším týmom a dokázal to tromi presnými zásahmi. Nám sa v druhej časti podarilo úplne zmeniť obraz hry a dotiahnuť sa na rozdiel gólu. Záver bol vyrovnaný.Svojím dôrazom a bojovnosťou sme vydolovali zaslúžený bod za remízu.

www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/676/1-liga-starsich-ziakov-8-rocnik/match/104772/lineup

 

Tretiaci

V nedeľu sa opäť konal v Piešťanoch turnaj žiakov HP3 v minihokeji. Turnaja sa zúčastnili tímy Ružinov 99 Bratislava, Dukla Trenčín, HKL Bratislava a domáci HK Havrani Piešťany. Naši mladíci si zmerali sily s oboma bratislavskými tímami.

Zostava: Karolína Chudá, Tobias Papulák - Max Seitler, Lukáš Moravčík, Alex Vavrík, Tomáš Bohuš, Thomas Učen, Marcus Chippa, Samuel Tomašek, Maxim Mitošinka, Lívia Blašková

1. HK Havrani - Ružinov 99 BA 2:6 (Alex Vavrík, Samuel Tomašek)
2. HK Havrani - Ružinov 99 BA 6:2 (Alex Vavrík, Lívia Blašková, Marcus Chippa, Tomáš Bohuš 3)
3. HK Havrani - HKL Bratislava 3:1 (Alex Vavrík, Lívia Blašková, Maxim Mitošinka)
4. HK Havrani - HKL Bratislava 6:2 (Lívia Blašková, Alex Vavrík 2, Max Seitler 3)


Prvý zápas sa tretiaci pomaly rozbiehali, no s postupujúcim časom sa dostávali do hry a zostávajúce 3 zápasy vyhrali.  V bránke HK Havranov mali premiéru Karolína Chudá a Tobias Papulák, ktorí sa s touto úlohou popasovali veľmi dobre. Družstvo hralo pekný kombinačný hokej, bránili v obrane, plnili pokyny trénerského dua (Tomáš Učen a Silvia Blašková) a zaslúžene po skončení zápasu lietali vzduchom hokejky a rukavice.

 

Štvrtáci

Štvrtákom dnes pršali góly do brán súpera.


Výsledky štvrtákov Havranov domáceho turnaja Havran Cup 2019 (10.3.2019):
Turnaja sa zúčastnili 4 mužstvá: HK Havrani Piešťany, HKL Bratislava, Ružinov 99 Bratislava a Dukla Trenčín.
Štvrtákom sa podarili 2 pekné zaslúžené víťazstvá nad chlapcami z Ružinova a s HKL Bratislava oba zápasy skončili remízou. Celkovo hodnotíme tento domáci turnaj veľmi pozitívne. Vyzerá to tak, že po početných prehrách sa našim začína opäť dariť a bojujú ako jeden tím za spoločné víťazstvá.

Zostava: Angelovič Matúš, Hlaváč Jakub, Schedling Michal, Kobelár Dávid, Koleno Richard, Buchman Artur, Jamrich Tobias, Jedlička Tomáš, Zeliska Miroslav, Benko Martin. V bráne: Hudec Lukáš, Pogran Tadeáš

1. HK Havrani : Ružinov 4:1 (Jamrich, Buchman, Schedling 2)
2. HK Havrani : Ružinov 6:2 (Hlaváč, Jedlička 2, Zeliska, Jamrich, Schedling)
3. HK Havrani : HKL Bratislava 1:1 (Angelovič)
4. HK Havrani : HKL Bratislava 2:2 (Jamrich, Buchman)