Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Havrani piataci na Winter Classic v Šali nesklamali

Havrani piataci na Winter Classic v Šali nesklamali

Na nový rok (03.01.2020) sa naši chlapci z 5.HT zúčastnili turnaja v Šali , takzvaného "Winter Classic" zápas pod holým nebom. Na turnaji sme si zmerali sily so súpermi z Trnavy a Nových Zámkov. V prvom zápase s Trnavou, ktoré môžeme označiť aj ako derby,sme mali výborný vstup keď sme sa dostali do vedenia 3:0 už v priebehu prvých 10 minút a nakoniec sme doviedli zápas do úspešného konca s výsledkom 4:2.

V druhom zápase sme sa postavili proti organizátorovi turnaja HK Lokomotíva Nové Zámky. Keďže Nové Zámky tak isto zvládli zápas s Trnavou a vyhrali 3:1, rozdali sme si to s nimi vo finále o celkové víťazstvo na turnaji. Tento zápas musel divákov veľmi baviť o čom hovorí aj samotný výsledok 5:5. Napriek tomu že sme na turnaji neprehrali ani jeden zápas nestali sme sa víťazom turnaja. Pretože o konečnom poradí na turnaji rozhodli súťaže zručností , ktoré prebehli pred každým jedným zápasom. V týchto súťažiach dominovali hráči Nových Zámkov a získali tak potrebné bonusové body, ktoré rozhodli o víťazovi turnaja.

Na turnaji vytvorili chlapci výbornú partiu a bol to pre nich pekný zážitok zahrať si na otvorenom štadióne bez strechy ako kedysi.

 

Zostava na turnaji v Šali:

Mišík Krištof, Mišík Michal, Hlaváč Jakub, Kobelár Dávid, Feranec Tadeáš, Koleno Richard, Schedling Michal, Jedlička Tomáš, Buchman Artur, Benko Martin, Bohuš Tomáš, Seitler Max, Hudec Lukáš, Pogran Tadeáš.