Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Tento víkend sa Havranom vydaril

Dve žiacke družstvá súperili s protihráčmi z hlavného mesta. Siedmaci porazili Hobu vysoko a piataci po bojovom výkone Speeders. Kadeti trojbodoví. Dorastenci bodovali naplno a tešia sa zo šiestich bodov.

5.ŠHT

HK Havrani Piešťany - Speeders Bratislava 7:5 (Mišík K. 2, Ručkay 2, Mišík M., Bohuš, Košinár).

Dnes to bol veľmi vyrovnaný zápas. Súper nám nedal nič zadarmo ale v závere zápasu chlapci ukázali srdiečko a väčší hlad po víťazstve.

7.ŠHT

HK Havrani Piešťany - HOBA Bratislava 9:4 ( Habda 3, Stanek 2, Ondria 2, Niepel, Pavlík )

Bol to úplne odlišný prístup všetkých hráčov ako tomu bolo v poslednom zápase. Aj keď sa vyskytli nejaké chybičky krásy, ale hráči chceli hrať a to sa stáva. Ale stále musíme na sebe pracovať.

Kadeti

HK Havrani - Iskra Partizánske 5:2 (Končír 2, Klapica , Tomášik , Masár)

Chlapci predviedli výborný výkon počas celého zápasu a zaslúžene zvíťazili. Rozhodli sme v druhej tretine, ktorú sme vyhrali 4:1.Potom sa zápas už len dohrával.

HK Havrani Piešťany - P. Bystrica 2:6 (Adamčík, Tomášik)

Z našej strany sme výkonom zaostali za ostatným zapasom. Súper výborne korčuľoval na čo sme najmä prvu tretinu nedokázali reagovať.

Dorast

HK Havrani Piešťany-HC Nové Zámky 4:3 (Sapák, Mačica, Hussein,Mikóczi)

Úvod nám nevyšiel podľa predstáv, ale po ráznom dohovore sme boli počas zápasu lepším mužstvom a zaslúžene vyhrali. Chalani musia veriť vo víťazstvo celý zápas.

HK Havrani Piešťany-HC Nové Zámky 4:2 (Mešťánek, Kalnický, Sapák, Šebáň)

Sústredili sme sa len na výhru a to sa nám oplatilo. Súper provokoval a hral zákerne, ale dokázali sme to oplatiť gólmi do jeho siete.