Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Mladší žiaci piataci sú na víťaznej vlne a dokázali v Zámkoch vysoko zvíťaziť

Mladší žiaci piataci sú na víťaznej vlne a dokázali v Zámkoch vysoko zvíťaziť. Šiestaci podali veľmi nekoncentrovaný výkon zaslúžene prehrali. Ôsmaci si nechali víťazstvo utiecť medzi prsty.

Začala aj súťaž dorastu a dorast ma prvé body a mohol mať aj viac.

5 HT

HK Nové Zámky - HK Havrani Piešťany 1:8 (Mišík K. 4, Vavrík, Vlha, Učen, Mitošinka)

Chalani od začiatku vytvárali na súpera veľky tlak, z čoho plynulo aj veľa šancí na našej strane. Dostali sme sa do vedenia a celý zápas sme súpera nepustili k väčšim šanciam a zápas sme kontrolovali až do konca. Hráči predviedli super kolektívny výkon a zaslúžene si vezú domov tri body.

6 HT

HK Nové Zámky-HK Havrani Piešťany 12:0

Výsledok hovorí za všetko. Chlapci zápas odflákli. Niet, čo dodať.

8 HT

HK Havrani Piešťany - HK Nové Zámky 6:7 (Sučič 3, Smetana 2, Poláčik)

Prvé dve tretiny sme boli lepším mužstvo, aj keď aj v nich boli chybičky krásy, ale tretia tretina bola z našej strany totálne odfláknutá. Musíme hrať šesťdesiat minút.

Dorast

HK Ružinov - HK Havrani Piešťany 4:0

Do zápasu sme vstúpili s prílišným rešpektom k súperovi a z tejto pozície sme sa už nevedeli dostať. V poslednej tretine sme si vypracovali niekoľko sľubných príležitosti, na ich premenenie však už chýbali sily.

HK Havrani Piešťany-HK Levice 2:3 pp (Tomášik 2)

V zápase sme boli lepším teamom. Žiaľ sme po našej chybe dovolili súperovi vyrovnať.