Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Svrbická snežná stopa sa odkladá o 2 týždne

Svrbická snežná stopa sa odkladá o 2 týždne

Oznamujeme verejnosti a všetkým milovníkom zimnej turistiky, že s prihliadnutím na snehové podmienky a vývoj počasia  sa organizačný výbor podujatia rozhodol odložiť usporiadanie II.I ročník. Svrbickej snežnej stopy o dva týždne, teda na sobotu 2.2.2019.

Veľmi nás to mrzí, ale príroda je nevyspytateľná a snehové podmienky boli ešte 5 dní pred podujatím vyhovujúce, no sneh na trasách v Svrbiciach je už momentálne v nevyhovujúcom stave pre bežkovanie.

Tri dni pred podujatím
Tri dni pred podujatím

Uskutočnenie podujatia potvrdíme opäť na www.facebook.com/svrbicka.snezna.stopa 3 dni pred jeho uskutočnením.

Pretože na tento termín už nie sme v stave zabezpečiť aj požičovňu bežiek, je potrebné si individuálne požičať v požičovniach.

Zoznam najbližších požičovni, na ktoré je možné sa obrátiť:
  • Nove Mesto nad Váhom – Mgr. Juraj Bernovský SKI (areál tenisových kurtov Klimatech), Piešťanská 55, Tel: 0903/773225, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  
  • Nitra – SKI DOMIVO (areál remeselnícke centrum), Mostná 13,Tel: 0919 282 306-7, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.www.skidomivo.sk
  • Myjava – SKI CENTRUM Roman Stanek, Pažite 960/3, tel: 0905/658 159

Ďakujeme za pochopenie v tejto veci, tešíme sa na účasť a prajeme príjemnú lyžovačku.