Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

U19 podľa trénera Cyrila Stachuru podali najlepší výkon jesene

U19 podľa trénera Cyrila Stachuru podali najlepší výkon jesene

V predposlednom 15. kole jesennej časti porazili v oboch zápasoch bratislavskú Karlovu Ves.

Starší dorast
15. kolo

Bratislava Karlova Ves - Piešťany 1:2 (0:0)

Góly: 80. Filip Bartek - 55. Samuel Sloboda, 62. Matúš Tomaga

Zostava 15. kola: Zostava : Gavač -  Sedláček, Stanek, Krajčo, Majtényi  -  Glos, Štefanka, Bušík (Ondrejka) - Sloboda, Tomaga M., Štetka

Cyril Stachura, tréner U19: V dnešnom zápase sme podali jeden z najlepších výkonov v jesennej časti. Od prvej minúty bolo naše družstvo aktívnejšie, hlavne sme dominovali po hernej stránke, čím sme zaskočili domácich. V prvom polčase si naši hráči vypracovali asi sedem gólových príležitosti, ale ani jednu sa nám nepodarilo premeniť. Domáci sa naopak nedostali prakticky do žiadneho gólového zakončenia. Tento polčas až na góly spĺňal moje prísne kritéria. Do druhého polčasu sme išli s tým, že chceme pokračovať v nasadenom tempe a samozrejme streliť nejaký gól. Do 15. tích minút sa nám podarilo streliť dva a zaslúžene sme viedli, keď sa presadili Sloboda a Tomaga. Súper si nedokázal vypracovať gólové príležitosti, tak sa zameral na nakopavané lopty a štandardné situácie. Po jednej z nich sa domácim desať minút pred koncom podarilo znížiť, ale okrem jedného závaru už nemali nič. Ku koncu zápasu už dvoch domácich hráčov vyradili kŕče, tak sme bez problémov dotiahli zápas do zaslúženého víťazstva.

Mladší dorast
15. kolo

Bratislava Karlova Ves - Piešťany 0:3 (0:1)

Góly: 23., 72. Adam Tomaga, 78. Samuel Daňhel