Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Prípravkári z U7 vyhrali "bratislavský" turnaj, U8 zažili medzinárodnú konfrontáciu

Prípravkári z U7 vyhrali "bratislavský" turnaj, U8 zažili medzinárodnú konfrontáciu

Prípravkári z U7 vyhrali "bratislavský" turnaj, U8 zažili medzinárodnú konfrontáciu

Zatiaľ čo väčšina mužstiev po náročnej jesennej časti má už po sezóne, do popredia sa dostávajú tímy Kohútov z piešťanskej prípravky. U7 čelila na turnaji neďaleko Bratislavy súperom z okolia hlavného mesta a na turnaji zvíťazili. U8 sa zúčastnili kvalitne obsadeného turnaja v Trnave, kde si vyskúšali konfrontáciu s medzinárodným futbalom a nakoniec obsadili siedme miesto.

U8
Turnaj v Trnave

Zúčastnené tímy: Spartak Trnava, ETO Gyor, Inter Bratislava, PFK Piešťany, Kalinkovo, Slovan Bratislava, MFK Topvar Topoľčany, Dunajská Streda

Výsledky: 

  • PFK Piešťany - ETO Gyor 2:10 (g. Mikuš, Chnápko) 
  • PFK Piešťany - Spartak Trnava 0:3
  • PFK Piešťany - Inter Bratislava 2:6 (g. Komár, Kysela) 
  • PFK Piešťany -  MFK Topvar Topoľčany 5:1 (g. Studený, Mikuš, Doktor, Mlynár, Borovský).

Zostava PFK Piešťany: Antal, Kysela, Mlynár, Borovský, Berlanský, Studený, Mikuš, Komár, Chnápko, Doktor

Adam Doktor, tréner U8: Zúčastnili sme sa kvalitne obsadeného turnaja v Trnave. S výkonmi našich chlapcov nemôžeme byť spokojní hlavne v úvodnom zápase, kde sme pôsobili ospalým dojmom. V ďalších zápasoch sme predviedli slušnú bojovnosť o výsledok, i keď sme to výsledkovo nezvládli. Oproti nám a naším súperom bolo vidieť, že súper vie, čo chce hrať a naši ,,poniektorí " hráči si robia na ihrisku, čo chcú, a potom len ťažko môžeme hrať vyrovnanú partiu aj proti silnejším družstvám. S posledným zápasom a predvedenou hrou proti Topoľčanom som spokojný. Bol to náš najlepší výkon na turnaji a po výhre nad súperom sme obsadili konečné 7. miesto.

 

U7
Turnaj v Tomášovciach

Zúčastnené tímy: PFK Pieštany, FK Inter Bratislava, MŠK Iskra Petržalka, FKM Karlova Ves, FKP Dúbravka, PSČ Pezinok, TJ Rovinka

Výsledky: 

  • PFK - PSČ Pezinok 3:1 góly: Zeman 2, Vranka
  • PFK - Inter Bratislava 1:2 gól: Vranka
  • PFK - FKM Karlova Ves 2:0 góly: Zeman, Vranka
  • PFK - FKP Dúbravka 4:3 góly: Bročka, Zeman 3
  • PFK - MŠK Iskra Petržalka góly: Zeman 2
  • PFK - TJ Rovinka 3:2 góly: Zeman 2, Vranka

Zostava PFK ,,A’’: Zeman, Vranka Timotej, Macejka, Bročka, Chalas, Masár, Daniška, Blaško, Rohár, Janiga

 

Martin Javorka, tréner U7: Tento týždeň sme uzavreli turnajom v Tomášove, kde sme sa stretli s družstvami z Bratislavy a okolia. Konečne sa nám na turnaji podarilo prekonať ,,syndróm prvého zápasu’’, ktorý sme po veľmi dobrom výkone vyhrali 3:1 nad Pezinkom. V ďalšom zápase sme sa stretli s Interom Bratislava, ktorému sme podľahli 1:2 aj napriek tomu, že Inter bol za celý 12 minútový zápas len 2x na našej polovici ihriska a vystrelil len 2x na našu bránku. Tento zápas nás však namotivoval do ďalších stretnutí, kde sme už nenašli premožiteľa a postupne sme vyhrali s FKM Karlova Ves, FKP Dúbravka, MŠK Iskra Petržalka a TJ Rovinka. Vďaka tomu sme dokráčali k celkovému víťazstvu v turnaji. Naším najlepším strelcom sa stal Boris Zeman, ktorého by som označil aj za hráča turnaja. 10 gólov v 7 zápasoch je viac ako vynikajúca štatistika. Týmto ale nechcem chváliť len Borisa, pretože každý jeden z chlapcov hral vynikajúco. Celkovo ma na turnaji potešili dve veci. Prvá je výborný prístup rodičov, ktorí tvoria super kolektív a chodia s nami na turnaje - aj pre váš prístup k turnajom ma takéto turnaje ako trénera bavia a patrí vám moje jedno veľké ďakujem. Druhá vec, ktorá ma teší je to, že sme ukázali v podstate celej Bratislave, že ročník 2013 bude poctivou prácou veľmi silný.