Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Piešťany podľahli doma Bratislave

Necelé tri stovky divákov sledovalo v nedeľu večer zápas 15. kola Slovnaft Handball Extraligy, v ktorom MHK Piešťany podľahli konkurentovi o prvú šestku ŠKP Bratislava  20:21 (9:10).

Domácim až do 5 min viedli 2:1 hostia seriou troch gólov otočili na 2:4  v 17 min domavi otočili na 6:5  . Domáci v 23 min vyhrávali 9:6 no do konca polčasu už žiaden nepridali kým Bratislavčania  štyri polčas vyhrali 9:10.

Domácim  v druhom polčase hru vyrovnali a gólom Rakuza v 37 min vyhrávali v 37 min 13:12 v 39 min bol stav vyrovnaný 14:14 v následnej desaťminútovke sa presadzovali hostia z rýchlych protiútokov a odskočili na 15:19. Domáci sa snažili v závere zabojovať aspoň o bod v 59 min Rakúz znížil na 20:21 v V závere mali domáci smolu keď trafili dva krát konštrukciu bránky. Vo výbornej atmosfére domáci prehrali druhý zápas po sebe. Piešťany ostali piate Bratislava siedma sa dotiahla na rozdiel dvoch bodov

Hodnotenie

Zápas nám vôbec nevyšiel nedokázali sme sa presadzovať proti agresívnej obrane Bratislavčanov, Nehrali sme svoju hru nepresadzovali sme sa po kombináciách. Je nám ľúto že sme si skomplikovali boj o prvú šestku . a najme prehra pred fantastickými divákmi nás mrzí o to viac. Teraz budeme musieť zabojovať v Šali a potom doma proti Topoľčanom. Z týchto dvoch zápasov budeme potrebovať získať body.

MHK Piešťany – ŠKP Bratislava 20:21 (9:10)

Zostava MHK  Piešťany: Meluš, Kapša, Drahovský, Minarovský 2, Salvata, Bočkay 1 , Laho 3/2, Szapu 2, Polakovič 3, Kotula , Stano, Halo 3, Jaššo, Rakús 6, Macek

Najviac gólov Škp Bratislava : Kysel 5, Janoška, Mikéci, Pomíchal  po 4.

Rozhodovali: Zahradník- Budzák, vylúčení: 2/9, 7 m hody: 3/2 – 2/1

V utorok  18,12. o 19:00 privítajú na domácej palubovke HK Agro Topoľčany