Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Hadzanári zvládli posledný zápas základnej časti

Hádzanári zvládli posledný zápas základnej časti a zahrajú si v skupine o prvé až šieste miesto.

Po mesačnej zimnej prestávke v poslednom kole základnej časti cestovali Piešťany do Modry. Domáci strelili prvý gól a počas prvej desaťminutovky boli neustale vo vedení o gól.  V 10 min 3:3. Piešťanom sa nedarila streľba  čo využili domáci v 20 min viedli domáci 7:5. Za tohto stavu hosťujúci Michalka nepremenil sedemmetroví hod.  Piešťany v 22 min  vyrovnali na 7:7  v závere zápasu otočili zápas po góle Minarovského a Laha na polčasových 8:9.

V druhom polčase zlepšili  obranu  a postupne si vybudovali naskok v 37 min 10:14 v 45 min 12:18. v závere zápasu sa postupne dostali na ihrisko skoro všetci hráči. Záverečnú bodku dal v 58 min Laho na 14:23 .

Hodnotenie

Vedeli sme že nás čaká ťažký zápas. Modra potrebovala v tomto zápase bodovať. V súťažnom zápase po dlhšej prestávke sme nehrali ešte dobre. Doležitosť stretnutia nám trochu zväzovala ruky. V útoku nepremieňali sme čisté šance. Už v prvom polčase sme nepremenili 7 preskokov  počas celého zápasu sa hrala rýchla hádzaná na obe strany V druhom polčase sme ešte zlepšili obranu a postupne sme navyšovali vedenie. Podali sme kolektívny výkon. Počas celého zápasu nás hnali dopredu diváci s fanklubu aj keď sa nám nedarila hra. Dakujeme že cestovali s nami na zápas utvorili domáce prostredie.

Slovan Modra - MHK Piešťany  14:23 (8:9)

Zostava MHK  Piešťany: Meluš, Kapša, Drahovský, - ,Minarovský 3, Salvata , Bočkay 2, Michalka 3, Laho 3, Rakús 6, Szapu , Polakovič 5/2, Majerník, Kotula , Stano, Halo, Jaššo 1,

Najviac gólov Slovan Modra: Lackovič 3, Arokszallasi 2, Bača 2.

Rozhodovali: Mandák Rudinský, vylúčení: 7/5, 7 m hody: 2/41– 3/2 200 divákov.

V nasledujúcom kole cestujú piešťanskí hádzanári do Hlohovca.

V nedelu 10. februára  o 18.00 h privítajú na domácej palubovke HK Agro Topoľčany