Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Mladší žiaci aj v Senci víťazne

Mladší žiaci aj v Senci víťazne

Dňa 28.6.2019 sa konal turnaj v plážovej hádzanej v Senci. Na tomto turnaji sa predstavili aj naši mladší žiaci, ktorí turnaj vyhrali.

Na turnaji sa hodnotili aj výsledky jednotlivcov, kde naša hráčka Isabella Brandhuber získala ocenie za najlepšiu hráčku turnaja. Gratulujeme!

Vyjadrenie trénera Eduarda Ochotnického:
Turnaj v Senci je vždy na vysokej úrovni. Sme radi, že sme tu aj tento rok boli a deti okrem svojich zápasov mohli vidieť zase aj zápasy dospelých a učiť sa od nich. Čo sa týka našej hry, nie som moc spokojný. Na predchádzajúcom turnaji v Cífery sme súperom nedali ani v jednom zápase šancu. V Senci sme prehrali jeden polčas a ďalší sme vyhrali až na zlatý gól. V útoku sme sa veľmi trápili v strielaní gólov a tým sme si to sami komplikovali. Ak som len tak pomimo počítal naše prešlapy tak ich bolo aj 20 a nepremenených šancí mohlo byť tiež toľko. Dve tri chyby to sa stáva vždy, ale toľko chýb čo sme spravili na tomto turnaji, to by sa už nemalo opakovať. Deti sa musia z dvoch - troch chýb poučiť a nie ich stále opakovať. Obranu až na jeden polčas celkovo chválim. Tá nám v tomto prípade vybojovala tie výhry.

Mladší žiaci v Senci