Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Mladí hádzanári priniesli cenné body z ihrísk súperov

Aj keď oba naše mladšie-žiacke celky hrali vonku, nesieme si tento víkend plný bodový zisk! Mladší žiaci majú zatiaľ 3 body za jednu remízu a jednu výhru a mladšie žiačky už majú 4 body za dve výhry. Tréneri naších družstiev, ako aj všetci hráči a hráčky, dali tak nášmu predsedovi klubu ten najkrajší darček k jeho narodeninám.

Mladší žiaci:

TJ SOKOL Cífer - MHK Piešťany: 14:21 (10:12)

Mladšie žiačky:

ŠK Trnava Modranka - MHK Piešťany: 4:19 (1:14)

Vyjadrenie trénera mladších žiačok:

Tento zápas sme od začiatku mali plne pod kontrolou. Babám som pred zápasom povedal aby sme hrali koncentrovane v obrane a dostali čo najmenej gólov čo sa nám aj darilo keď v 10 minúte sme vyhrávali už 0:7. Potom si zahrali všetky dievčatá ktoré dostali dosť priestoru. Niektoré ho využili lepšie iné horšie ale dôležité je aby baby hrali a naberali skúsenosti. Druhý polčas hrali najmä prípravkárky a nové dievčatá ktoré so staršími a väčšími dievčatami hrali vyrovnaný zápas.

V piatok oslavoval náš predseda klubu Peter Palec svoje okruhlé 50. narodeniny. Za všetkých ľudí, ktorí sa pohybujú okolo hádzanej mu chceme aj takto pogratulovať a popriať najmä veľa zdravia a šťastia a aby aspoň ešte raz toľko viedol tento klub a aby s ním dosiahol čo najviac úspechov