Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Víkendové hokejové zápasy (23.-24.3.2019)

V predposlednom súťažnom kole šiestaci cestovali do Partizánskeho, v ktorom dokázali naťiahnuť sériu víťazstiev o ďalšie. Siedmaci a ôsmaci doma síce nezvíťazili, ale výkonom nesklamali.

Dorastenci držali krok so súperom dve tretiny a v tretej súper strelil tri góly a zvíťazil.

1. liga mladších žiakov 6. ročník

HK Iskra Partizánske - HK Havrani Piešťany 5:7 (Habda 3, Sučič2, Ďuriš, Poláčik)
Zápas sa hral v dobrom nasadení z oboch stán. Hráči hrali zodpovedne, čo sa podpísalo na tom, že sme sa dostali do pohodlného náskoku o päť gólov. V poslednej tretine nás súper začal prehrávať, pretože sme začali zbytočne laxne, čo viedlo k zníženiu stavu na rozdiel gólu. Našťastie sme strelili gól a dosiahli sme zapas do víťazného konca.

1. liga starších žiakov 7. ročník

HK Havrani Piešťany- HK Iskra Partizánske 1:4 (Blaška)
Dlho sme vďaka brankárom držali so súperom krok, i keď boli hostia od úvodu lepším tímom. O svojom víťazstve rozhodli v závere, keď sme už nemali dostatok síl na zvrat v stretnutí.

1. liga starších žiakov 8. ročník

HK Havrani Piešťany- HK Iskra Partizánske 4:8 (Klapica, Ilončiak, Močko, Masár)
Napriek dobrému vstupu do stretnutia, aktívnej hre i početnosti streľby sme nedokázali skórovať ani z vyložených šancí. Súper naopak vyťažil z minima maximum a otvoril skóre. V divokej druhej tretine sme sa dokázali strelecky presadiť, ale súper vždy okamžite kontroval. Záver sme nezvládli a hostia rozhodli o svojom víťazstve štvormi gólmi.

1.liga dorastu

HK Havrani Piešťany-HK Iskra Partizánske 3:5 (Juraj,Rychtárik M.,Kalnický)

Dve tretiny tretiny sme dokázali držať remízový stav.Súper však po našej výmene brankárov pridal tri góly a zvíťazil.Verím,že naše mladé dorastenecké družstvo zúročí tohtosezónne skúsenosti v ďaľšej sezóne.

PrÍpravka tretiaci

1. Nové Zámky - HK Havrani 3:8 (Rusko, Učen, Seitler, Vavrík, Mišík 2, Blašková 2)

2. Nové Zámky - HK Havrani 5:2 (Rusko, Seitler)

3. Levice - HK Havrani 6:3 (Rusko, Mišík 2)

4. Levice - HK Havrani 9:3 (Mišík, Košinár, Rusko)

Zostava: Papulák, Olianka - Tomašek, Vavrík, Učen, Rusko, Blašková, Mišík K., Seitler, Dolník T., Košinár, Benko