Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Havrani si zmerali sily s favorizovanou Nitrou

V prvom kole žiackych súťaží si Havrani zmerali sily s favorizovanou Nitrou.Ťahali za kratší koniec,avšak ukázali bojovnosť a hokejové srdce.Hlavne siedmaci boli kvalitnému mužstvu vyrovnaným súperom.Kadeti hrali v Bratislave s Hobou.

5.ročník

HK Havrani Piešťany - MMHK Nitra 4:9 (Mišík Michal 3, Jedlicka )
Prvá tretina nám nevyšla podľa predstáv a bolo vidieť,že Nitra je lepšia,ale v druhej a tretej tretine sa hra vyrovnala po tom ako sa nám podarilo streliť prvý gól chlapci ožili a odmakali zápas až do konca.

7.ročník

HK Havrani Piešťany - MMHK Nitra 4:5 ( Sučič 2, Ďuriš, Habda )
Od začiatku zápasu sa hral výborný hokej až do konca. Nás mrzí len, že súper využil o jednu chybu najviac ako my. Hráči bojovali až do konca. Nemáme sa za čo hanbiť.

8.ročník

MMHK Nitra - HK Havrani 34:0
Domáci od úvodu stretnutia herne dominovali a postupne zvyšovali svoje vedenie až konečných 34:0. Napriek snahe a bojovnosti sme za súperom vo všetkých činnostiach výrazne zostávali,čo sa napokon prejavilo aj vo výsledku.

1.liga kadetov

HK BRATISLAVA - HK HAVRANI Piešťany 2:5 (Tomášik, Masár)
Napriek streleckej prevahe sme súpera nepúšťali do jednoznačných streleckých pozícií a celý zápas sa nám darilo hrať o body. V závere zápasu za stavu 2:4 sme sa pokúsili o vyrovnanie hrou bez brankára. Po jeden a pol minútovom tlaku sa nám skórovať nepodarilo, naopak súper strelou do prázdnej brány upravil skóre na konečných 2:5.Chlapci predviedli zlepšený výkon v porovnaní s prípravnými zápasmi.