Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Mládežníci HK Havrani si uplynulý víkend zmerali sily s Topoľčanmi

Najviac sa darilo siedmakom. Družstvo kadetov takisto získalo bod so ŠKP. Dorastenci síce odštartovali súťaž prehrami s najväčšimi favoritmi, ale výkonmi nesklamali.

5. ŠHT

HC Topoľčany - HK Havrani 10:3 (Mišík M., Ručkay, Jedlička)
Po nevydarenom vstupe do prvej časti zápasu nás súper potrestal rýchlymi piatimi gólmi. V druhej tretine sme súpera nepustili k väčšim šanciam, dokonca sme mali dostatok šanci na vyrovnanie súperovho gólového náskoku, avšak sa nám nepodarilo všetky šance využiť. Druhú tretinu sme ale dokázali vyhrať nad súperom 2:1. Nevyšiel nám však ani záver zápasu,kde sme dostali dalšie góly.

7. ŠHT

HC Topoľčany - HK Havrani Piešťany 0:18 (Habda 5, Sučič 3, Smetana 3, Balek 2, Belica, Poláčik, Imriška, Pavlík, Niepel)
K zápasu pristúpili hráči s plnou vážnosťou. Zápas bol od začiatku plne pod našou kontrolou. Teší nás, že nám to tam popadalo, ale musíme sa vyvarovať zbytočných faulov, ktoré sme spravili.

8. ŠHT

HK Havrani - HC Topoľčany 0:10 (0:1,0:5,0:4)
Za súperom sme od začiatku stretnutia herne zostávali. Napriek tomu sa nám do polovice duelu darilo držať prijateľné skóre. V druhej polovici sme však kondične i herne odpadli,čo hostia využili na pohodlné navýšenie skóre. Súper zvíťazil úplne zaslúžene, k čomu mu treba športovo pogratulovať.

1. liga kadetov

HK Havrani Piešťany-ŠKP Bratislava 3:3 (Rabatin 2,Tomášik)

V zápase sme mali prevahu a škoda, že súper v závere dokázal vyrovnať. Výkon však hodnot9m dobre.

HOBA Bratislava-HK Havrani Piešťany 9:3 (Rabatin 2,Bíly)

Prvé dve tretiny sme nehrali dobre. Súperovi sme dovolili veľa. Až tretiu tretinu sme hrali hokej, aký si predstavujeme. Súper však už zvrat nepripustil.

1. Liga dorastu

HOBA Bratislava-HK Havrani Piešťany 4:1 (Gono)

Vyrovnaný priebeh zápasu sme dokázali držať 50 minút. Potom sa hokejové šťastie priklonilo k domácim a zvíťazili.

Ružinov Bratislava-HK Havrani Piešťany 6:4 (Hupko 2,Hussein,Galbavý)

Proti kvalitnému súperovi sme nezložili zbrane a bojovali sme do samého záveru. Škoda druhej tretiny,v ktorej sme inkasovali štyri góly. Chlapcom však za tento víkend patrí vďaka.Vidieť obrovský posun oproti minulej sezóne. Ideme ďalej.