Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Víťazní siedmaci bojovali s chrípkou, dorastenci podľa očakávania zvíťazili a oplatili prehry u súpera

5. ŠHT

HK Havrani Piešťany - HK Dukla Trenčín 4:20 (Mišík Michal, Ruckay, Hájíček, Bohuš)

V dnešnom zápase musíme chlapcov pochváliť hlavne za prvú tretinu, kde sme súperovi boli viac než vyrovnaným partnerom (2:4). Chalani aj napriek nepriaznivému výsledku odviedli na ľade maximum.

8. ŠHT

HK Dukla Trenčín - HK Havrani Piešťany 30:1 (Rehák)

Domáci nás od úvodu prakticky k ničomu nepustili. O svojom víťazstve rozhodli v 1. tretine. Výsledok odráža priepastný kvalitatívny rozdiel oboch celkov. Súper vyhral celkom jednoznačne a absolútne zaslúžene.

Liga kadetov

HK Ružinov Bratislava-HK Havrani Piešťany 5:0

Súper vyhral zaslúžene. V tréningu musia chlapci viac pracovať na svojich nedostatkoch.

1. LIGA DORASTU

HK Havrani Piešťany: HK Nové Zámky 2:1 (Gono, Samuhel)

Bojovný zápas so šťastným koncom pre nás. Podržal nás brankár ako aj celé mužstvo zahralo podľa očakávania.

HK Havrani Piešťany-HK Levice 5:1 (Ďuriš 2,Kalnický,Vavrinec,Sapák)

Úvodom sme favorita zaskočili kvalitným korčuľovaním. Premenili sme šance a súperovi sme oplatili vysokú domácu výhru. Podržal opäť brankár. Chlapci víkend uhrali podľa predstáv. Aj tak  by som chcel lepšie tréningové časy tréningov od pána prevádzkovateľa na trénovanie. Ďakujeme chlapcom!