Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Žiaci počas víkendu hrali s Levicami, kadeti a dorastenci mali voľno

Žiaci počas víkendu hrali s Levicami. Predchádzajúca maródka bola cítiť aj v družstve siedmakov, ktorí tesne prehrali. Prípravkári si pripísali víťazstvá na zväzových turnajoch. Kadeti a dorastenci mali voľno.

5. ŠHT

HK Levice - HK Havrani Piešťany 13:2 (Buchman, Koleno).

V dnešnom zápase musíme chlapcov pochváliť hlavne za prvú tretinu. Hokej sa však hrá na tri tretiny a ďalšie dve sme nezvládli. Výsledok je pre nás trochu krutý. Škoda nevyužitých šancí, ktoré sme mali a lacných gólov, ktoré dostávame.

7. ŠHT

HK Levice - HK Havrani Piešťany 4:3 ( Habda 2, Ďuriš )

Od začiatku zápasu bol súper o krok pred nami. Mal navrch po všetkých stránkach. Aj keď sa nedá uprieť snaha, ale dnes to nebolo ono. Musíme sa z toho poučiť a ísť ďalej.

8. ŠHT

HK Havrani - HK Levice 2:12 (Rehák 2)

Vyrovnaný zápas sme dokázali hrať len do polovice úvodnej tretiny. Naše nepremenené príležitosti súper následne okamžite trestal po hrubých individuálnych chybách. Do hry sme sa dostali až na začiatku tretej časti viac ako na kozmetickú úpravu výsledku to však nestačilo.

Dohrávka 7. ŠHT

HK Havrani Piešťany - HC Topoľčany 8:3 ( Smetana 3, Habda, Škrabák, Niepel, Ondria, Beňák )

Bol to náročný zápas, hlavne čo sa týka pripravenosti. Hráči sa stretli po dlhšej dobe, čo bolo zapríčinené chorobou. Všetci bojovali a šťastie sa k nám priklonilo.

P 3

HK Titáni Nitra - HK Havrani Pieštany 4:1 (Rusnák)

HK Titáni Nitra - HK Havrani Pieštany 5:5 (Rusnák, Šiška, Klučár, Učen, Vlha)

HK Lokomotíva Nové Zámky - HK Havrani Pieštany 6:0

HK Lokomotíva Nové Zámky - HK Havrani Pieštany 6:4 (Kubán, Učen, Charvát, Benka)

Zostava:  Hattaš - Vlha, Chudá, Rusnák, Učen, S. Dolník, Šiška, Benka, Klučár, Charvát, Košťálová, Kubán, Poláčik

P 4

PAR červení - PN 4:5 (Strečanský, Mitošinka, Rusko, Moravčík, Vavrík)

PAR červení - PN 1:8 (Bohuš, Košinár, Vavrík, Moravčík, Mitošinka, Vavrík, Bohuš, Seitler)

PAR bieli - PN 2:3 (Chippa, Mitošinka, Vavrík)

PAR bieli - PN 3:3 (Košinar, Rusko, Vavrík)

Zostava: Dolník T, Papulák (brankári)- Bohuš,Mitošinka, Košinár, Rusko, Chippa, Seitler, Vavrík, Strečanský, Moravčík