Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Víkendové zápasy Havranov

Siedmaci sa po predchádzajúcej prehre opäť naladili a víťaznú vlnu a v dôležitom zápase vyhrali. Dorastenci vyhrali v kvalitnom zápase proti favoritovi celej súťaže.V druhom zápase im už chýbali potrebné sily. Prvé víťazstvo si pripísali kadeti so Skalicou.

5.ŠHT

HK Havrani Piešťany - HK Iskra Partizánske 3:19 (Mišík Krištof, Hájíček, Ručkay)

Dnes sme podali zatiaľ najslabší výkon v tejto sezóne. Chlapci boli odovzdaní od začiatku zápasu až do konca.

7.ŠHT

HK Havrani Piešťany - HK Iskra Partizánske 5:4 (Sučič 3, Habda, Poláčik)

Do zápasu sme naskočili dobre. Aj keď sme mali streleckú prevahu, nedokázali sme ju premeniť na gól. Keď sa nám podarilo konečne zlomiť smolu a streliť góly, tak svojími chybami sme darovali vyrovnanie. Do konca zápasu to bolo ako na hojdačke. Sme radi, ža sa šťastie priklonilo na našu stranu a zvíťazili sme.

8.ŠHT

HK Partizánske - HK Havrani 22:2 (Rehák, Konček)

Po pár sekundách sme z prvej šance otvorili skóre. Z vedenia sme sa ale neradovali dlho. Po troch individuálnych chybách súper otočil skóre. Podarilo sa nám streliť ešte kontaktný gól, no to bolo z našej strany v všetko. Domáci následne úplne ovládli priebeh stretnutia.

1.Liga dorastu

HK Havrani Piešťany-HOBA Bratislava 4:3 (Sapák, Mešťánek, Hussein, Chmelo)

Po bojovnom výkone sme si víťazstvo zaslúžili.Chlapci potvrdili napredovanie a dokážu vyhrať aj s favoritom. Zaslúžia si pochvalu.

HK Ružinov Bratislava-HK Havrani Piešťany 7:1 (Petliuk)

Výsledok zápasu ovplyvnili vylúčenia a zranenia. Hráči už v poslednej tretine nevládali korčuľovať na dve formácie.

1.Liga kadetov

HK Havrani - HK Skalica 7:5 (Končír 3,Jurica 2, Klapica, Tomášik)

Vo vyrovnanom súboji sme víťazstvo strhli na svoju stranu až v tretej tretine, ktorá bola našou najlepšou v sezóne.

HK Trnava- HK Havrani. 12:3 (Adamčík, Bíly,Jurica)

So súperom sme držali krok len v prvej tretine. Trnave blahoželáme k víťazstvu v základnej časti súťaže.

P012 - Krajský pohár

V nedeľu 17.11. naši najmenší Havrani strávili na zimnom štadióne v Skalici. Zmerali si sily s rovesníkmi z Trnavy, Senice  Skalice. Na zápasy nastúpili vždy dv tímy A a B.

Nominácia:

"A" - Stručka, Šiška, Klučár, Šedivý, Rusnák, Súcky, Bartoš, Tomáška, Timkovič.

"B" - Čujko, Široký, Drlička, Poláčik, Lušňák, Seman, Široký Leo, Schedling, Kvasnica.

V bráne sa vystriedali viacerí hráči - Stručka, Šiška, Čujko, Timkovič, Široký.

Havrani "A" - Trnava 6:3 a 5:7 (Šiška 3, Klučár 3, Rusnák 2, Súcky 2, Šedivý)

Havrani "B" - Trnava 1:3 a 1:3 (Poláčik , Lušňák)

Havrani "A" - Senica 5:7 a 10:2 (Šiška 4, Klučár 5, Rusnák 5, Bartoš)

Havrani "B - Senica 12:1 a 9:1 (Drlička, Poláčik 6, Lušňák 8, Široký 5, Seman)

Havrani" A " - Skalica 2:4 a 2:3 (Klučár , Rusnák ,Súcky,Tomáška)

Havrani "B" - Skalica 4:0 a10:0 (Drlička 3,Poláčik 3, Lušňák 6, Široký Krištof, Seman)

Už teraz sa tešíme na ďalší turnaj, ktorý nás čaká 8.12. v Trnave.