Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Plavci ŠPK Kúpeľov Piešťany získali 16 medailí

Na medzinárodných pretekoch Štúrovské stovky, ktoré sa konali 1.9.2018 v konkurencii 350 plavcov zo 47 klubov, dosiahli plavci z ŠPK Kúpele Piešťany šestnásť medailových umiestnení. V kategórii open Sára Niepelová získala 2 krát II. miesto v disciplínach 100m voľný spôsob a 100m motýlik. Tretie miesto vyplávala disciplíne 100 m znak. Iba štrnásťročná Dominika Šišková bola na II. mieste v open kategórii na 100m prsia. V kategórii 15 – 17 ročných si Filip Lányi vyplával III. miesto v disciplíne 100m znak. V kategórii starších žiakov úspešne reprezentovali Olivia Ana Šprláková-Zmorová, ktorá vybojovala I. miesto v disciplíne 100m voľný spôsob, II. miesto v disciplíne 100m znak a III. miesto v disciplíne 100m motýlik. Rebeka Buková vyhrala medzi žiačkami v disciplíne 100m znak a III. miesto obsadila v disciplíne 100m voľný spôsob. Jakub Jánsky si vyplával II. miesto v disciplíne 100m prsia a 2 krát III. miesto v disciplínach 100m motýlik a 100m voľný spôsob. Pekné medailové umiestnenia obsadili naši mladší a najmladší žiaci. Milica Martinkovičová stála v disciplíne 50m prsia na zlatom stupienku, Mário Stanček má striebro v disciplíne 100m prsia a Marko Šprlák-Zmora bronzovú medailu v disciplíne 50m znak. Našim plavcom gratulujeme k peknému zahájeniu plaveckej sezóny.