Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

TELEFÓN: +421 911 486 484

E-MAIL: info@askpn.sk

Malí hádzanári a hádzanárky po roku opäť na piesku

Na turnaji v Stupave sa zúčastnili v kategórii družstvá do 13 rokov dievčatá pod názvom Hviezdičky a chlapci Naše nádeje, v kategórii do 15 rokov dievčatá Kočky.

Hviezdičky patrili na turnaji k najmladším a postupne vyhrali s Malunkými 2:1 /9:7, 7:14, 5:4/ na nájazdy, prehrali s Dererka  2:0 /9:7,11:9/ , so Šrurkou 1:2 /7:4, 5:12, 3:5/na nájazdy, s Nudlami 0:2 /10:11 a 9:10/a v poslednom zápase potrápili našich chlapcov  Naše nadeje keď najme v prvom polčase výborne zachytala Mydlová ale nakoniec prehrali po samostatných nájazdoch 1:2 o gól / 10:1, 2:8, 4:5/a skončili nakoniec na piatom mieste.

Naše nádeje nastúpili až s tromi hráčmi do desať rokov . Najskôr porazili Dererku na nájazdy 2:1 /5:9, 8:6, 5:0/Bránkár Greif nedostal ani jeden gól. S Nudlami prehrali 2:1 ma nájazdy/ 7:8, 12:2, 5:2/. S Malunkými smolne prehrali 2:1 na nájazdy keď polčas prehrali smolným gólom v posledných sekundách /8:7, 6:7/, v samostatných nájazdoch im stačilo premeniť posledný nájazd , no nakoniec v rostrele prehrali 6:4 .Na Šturku nestačili a prehrali 2:0 /14:8, 14:5/.  V poslednom zápase sa vytrápili s našimi Hviezdičkami vyhrali na nájazdy 2:1 obsadil tretie miesto za Šturkou a Nudlami.

Kočky nastúpili tiež v zmiešanej kategóri. V prvom zápase porazili neskorších víťazov Zmíšenci 2:0 /18:13, 16:14/ So Starými nudlami dostali gól v posledných sekundách prvého polčasu na 10:10 a dostali zlatý gól, druhý polčas vyhrali 10:8. Samostatné nájazdy prehrali 4:2 , tri krát nám vypadla lopta .S Rakeťakmi vyhrali 2:0 / 10:5, 12:7/ V našom najlepšom zápase sme nestačili na chlapcov z Pezinka Hasaki prehrali sme 2:0 /13:12, 15:14/ počas celého turnaja dievčatá svojou technikou a hra boli viac ako vyrovnaným súperom chlapčenským družstvám. Nakoniec skončili na treťom mieste Za Zmišenci a Hasaki.